Tristone Nedir?

www.kroki.com.tr

Tristone

Tristone , Akrilik Solid Surface plaka ve eviyelerdir. Güney Kore Menşeidir ve LIONCHEMTECH ürünüdür.

1/3 Methyl Methacrylate ( MMA ) ve Polymethyl Methacrylate ( PMMA ) ile 2/3 Alumina-Tryhdrate karışımıdır. Formülünde yıllarca güzelliğinden ve kalitesinden ödün vermemesi için gizli katklılarda vardır.. Renk ve deseni malzemenin kalınlığı boyunca homojendir. Zaman içinde ve kullanımla renk ve deseninde değişiklik olmaz. Bu özelliği sayesinde kolayca tamir edilerek ilk günlü haline getirilebilir.

 

TRISTONE ‘ un BAŞLICA ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

  • HİJYENİKTİR.

Gözeneksiz yüzeyi sayesinde bakteri oluşumuna izin vermez. Tristone hastane ve laboratuvarlarda tüm dünyada güvenle kullanılmaktadır. NSF sertifikası sahibidir.

  • TASARIM VE ÜRETİM DOSTUDUR.

Mükemmel thermoform ( ısı ile şekillendirme ) özelliği sayesinde tasarımcıların istediği her şekle girebilir. 200’e yakın rengi vardır. Trend ve modaya uygun olarak Tristrone laboratuvarlarında yeni renk ve desen denemeleri yapılmaktadır.

  • SAĞLAMDIR.

Diğer yüzey malzemeleri ile karşılaştırıldığında esnek ve homojen yapısı sayesinde daha sağlamdır. Çizilme dayanımı, ısı dayanımı , Leke tutmama gibi değerleri dünya standartlarındadır.

  • TAMİR EDİLEBİLİR. ( Kolay ve ekonomikçe )

Homojen yapısı sayesinde kolayca tamir edilebilir. Çatlak-çizik gibi tamirler kullanıcı tarafından sıfır zımpara kullanılarak yapılabilir. İlk günkü güzelliğini asla yitirmez. Kolay yaşlanmaz.

  • EK YERLERİ BELİRSİZDİR.

Tristone marka özel iki kompenatlı yapıştırıcısı ile imalat yapıldığında ek yerleri “neredeyse belirsiz” dir.